צריכים שתייה חריפה לאירועים? חבילת אלכוהול לאירוח ביתי או סתם אירוע ומפגש פשוט בבית בין חברים?ALCOHOME חנות יינות תבצע משלוח מהיר עד לביתכם מחנות המשקאות שנמצאת בלב תל אביב, כאן תמצאו את מיטב האיכות של השתייה האלכוהולית, בירות, יינות, משקאות חריפים נוספים מסוגים שונים עם איכויות גבוהות.

?איך נבחר יינות בחנות יינות

דרך האתר של חברת ALCOHOME או ביצירת קשר טלפוני לחנות המותגים שלנו נשמח לעזור לכם בבחירת יין , בירה, טאקילות, או כל משקה אלכוהולי אחר, במחירים הוגנים דרך המבחר המיוחד באתר או בחנות יינות השייכת למותג שלנו ALCOHOME ישנו מבחר של יינות לבנים אדומים, בירות בוטיק, או סוגים שונים של משקאות חריפים כמו וויסקי לסוגיו, עם המבחר הגדול שבחנות נוכל לנתב אתכם למוצר המתאים לכם ביותר בין אם זה שמפנייה לאירוע רומנטי, או ליינות ממותגים לאירועים ונשפים שונים, יש את האפשרות לבחור להיות חבר מועדון וכך תזכו להיות מעודכנים במבצעים של מחירי המוצרים ישירות לנייד שלכם, בחירת היינות היא לעתים קשה לכן נציגנו המקצועיים יוכלו לעזור לכם בקבלת חוות דעת בנושא ובחירת המשקה הכי רצוי ומתאים לכם.

משלוחים בחנות יינות

בחנות ALCOHOME ברחוב לוריא בתל אביב יש את האפשרות לבצע משלוחים לכל מקום בגוש דן ולא תמיד יהיה הצורך להגיע לחנות יינות, פשוט יותר לפעמים להיכנס לאתר או לייצור קשר טלפוני  058-4223844 ושליחות תצא אליכם בכדי להנעים את המיטב שבזמנכם. בעקבות הקורונה שהתרחשה עלינו עד לא מזמן, גברו השימושים בשירותי המשלוחים ושימוש בעזרת הזמנות של משקאות חריפים דרך האינטרנט ומוקד טלפוני דבר שגרם לפיתוח עסקי עצום במקרים מסוימים גם עצום  ובכל העניין הזה גם חברתנו ALCOHOME מינפה וחזקה את שירותי האינטרנט והמשלוחים שלה בהתאם.

מחירים למשקאות בחנות יינות

מחירי משקאות חריפים לסוגיהם מחולקים לאיכויות השונות ביינות, בירות, וכדומה, המחירים של ALCOHOME הם הוגנים ביחס למתחרים וזולים בהרבה מכל פיצוציה מזדמנת, לחברתנו יש את המבחר הגדול ביותר האפשרי בצרוף מחירים עם מבצעים שאפשר להכיל כחבר מועדון או מנוי ובכך יינתנו הטבות, כדי ליהנות ממחירים ומבצעים צרו קשר אתנו בטלפון רב קווי 058-4223844  או דרך האתר שלנו וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עם השירות של חנות יינות ALCOHOME .